درباره ما

آموزشگاه غیر دولتی شهاب در سال 1369 در شهرستان کاشمر تاسیس و راه اندازی شده است ودر سال 1373 کلنگ ساختمان آموزشی شهاب به وسیله معاونت محترم اداره کل آموزش و پرورش و مسئولین آموزش در هفته معلم زده شده و در اسفند همان سال توسط مدیرکل نوسازی اداره کل آموزش و پرورش و مسئولین شهرستان افتتاح شد و مورد بهره برداری قرار گرفت و در 19 اردیبهشت سال 1381 تبدیل به شرکت تعاونی فرهنگی آموزشی شده ودر مدت 23سال فعالیت آموزشی تا کنون توانسته گام های بلند ی در راستای پیشرفت سطح علمی آموزشگاه و شهرستان بردارد به گونه ای که امروز بابالا بردن سطح امکانات و استفاده از کادری مجرب و کار آزموده به یکی از برترین آموزشگاهای شهرستان تبدیل شده است . شاید بلندترین گامی که آموزشگاه شهاب در جهت ارتقای سطح دانش انجام داده است تبدیل ذهنیت ها به عینیت هاست.

در حقیقت این آموزشگاه توانسته است ذهن دانش آموزان را از مرحله ی تئوری خارج نماید و به سمت درک مفاهیم و مرحله علمی سوق دهد.

که امکانات آموزشگاه به این امر گواهی می دهد.

این آموزشگاه دارای آزمایشگاه ، کارگاه ،اتاق داستان و فیلم ،اتاق نجوم ،کتابخانه و کارگاه کامپیوتر می باشد که هریک به نوبه ی خود می تواند درپرورش فکر و خلاقیت دانش آموزان نقش مثمر ثمری داشته باشد

در کنار این امکانات فضای آموزشگاه نیز به فضا شاد و مفرح مبدل شده است به گونه ای که محوطه آموزشگاه  نیز قابل توجه است.

شبیه سازی  های متفاوت از محیط جغرافیا یی ایران عزیزمان در جای جای آموزشگاه دیده می شود.به عنوان مثال شبیه سازی های متفاوتی از جلگه ی دریای مازندران تاجنگل های آن و فضای زندگی آبزیان برای درکه هر چه بیشتر مفاهیم ایجاد شده است . برگذاری کلاس های فوق برنامه ی در سی در زمینه های ریاضی ، نجوم ، علوم زیستی، کامپیوتر و ...از جمله  ی این کلاس ها می باشند.

آموزشگاه شهاب در جهت ارتباط با اولیا ی دانش آموزان گام های موثر برداشته است به طوری که ارتباط نزدیک اولیا با کادر مجرب این آموزشگاه ملموس و قابل درک است ،سیستم پیامک رسان آموزشگاه گواهی بر همکاری متقابل میان اولیای دانش آموزان با آموزشگاه است.

تمامی حقوق این سایت متعلق به دبستان غیردولتی هوشمند شهاب می باشد