آموزشگاه غیر دولتی شهاب به عنوان اولین مدرسه ی غیر انتفاعی پسرانه در سطح شهرستان کاشمر در سال 1369 توسط معاونت محترم اداره کل آموزش و پرورش در هفته معلم راه اندازی گردیده و مورد بهره برداری قرار گرفت .در 19 اردیبهشت ماه سال 1381 تبدیل به شرکت تعاونی فرهنگی - آموزشی شد ودر مدت ۲۸سال فعالیت آموزشی تا کنون توانسته گام های بلند ی را در راستای پیشرفت سطح علمی آموزشگاه و شهرستان بردارد، به گونه ای که امروزه بابالا بردن سطح امکانات و استفاده از کادری مجرب و کار آزموده به یکی از برترین آموزشگاه های سطح شهرستان مبدل گردیده است . دبستان شهاب با استفاده از سیستم هوشمند سازی به تجهیز تمامی کلاس ها ی درس همت گمارده است . علاوه بر آن با راه اندازی بوفه هوشمند و سیستم حضور و غیاب هوشمند ، گامی بدیع را در سطح شهرستان برداشته است . شاید بلندترین گامی که آموزشگاه شهاب در جهت ارتقای سطح دانش انجام داده ، تبدیل ذهنیت ها به عینیت هاست.
در حقیقت این آموزشگاه با راه اندازی پژوهش سرای دانش آموزی در بستر دبستان ، توانسته ذهن دانش آموزان را از مرحله ی تئوری خارج نموده و به سمت درک مفاهیم و مرحله علمی سوق داده و نقش موثری ، درپرورش فکر و خلاقیت دانش آموزان داشته باشد .
در کنار این امکانات،‌ فضای سبز آموزشگاه مکانی شاد و مفرح برای دانش آموزان می باشد . مدرسه ی شهاب که در سال ۱۳۹۴ به جمع مدارس زیست محیطی سطح کشور پیوسته ، با ایجاد فاکتورهای لازم محیط زیستی و شبیه سازی های متفاوت از محیط جغرافیا یی ایران عزیزمان ، به مکانی دیدنی در سطح شهرستان بدل گردیده است .فضای سبز دبستان که مزین به انواع گل هاو گیاهان چشم نواز می باشند، فواره ی زیبای گوشه ی حیاط و باغ پرندگان بی نظیر ش ، هرکدام به نوعی ، تداعی گر طبیعت زیبا ست که چشم هر بیننده ای را مجذوب می نماید . شهاب جز فضای دل انگیز و چشم نواز ، از نظر آموزش نیز در سطح شهرستان پر آوازه می باشد . آزمون های جامع ماهانه همراه با کارنامه علمی- تحلیلی و پشتیبانی تخصصی هر دانش آموز باتوجه به تفاوت های فردی ایشان، سبب ارتقای بیش از پیش بنیه ی علمی دانش آموزان این مدرسه گردیده است .علاوه بر آن ، آموزشگاه شهاب از طریق ارتباط گسترده و مستمر با اولیا ی دانش آموزان گام های موثری را در جهت شناسایی و رفع مشکلات آموزشی و رفتاری دانش آموزان برداشته که تماس های سیستم پیامک رسان آموزشگاه گواهی بر همکاری متقابل میان اولیای دانش آموزان با آموزشگاه می باشد.
شهاب در بحث پرورشی هم به موفقیت های شایان توجهی در سطح شهرستان دست یافته و دانش آموزان عزیز این آموزشگاه در مسابقات مختلف فرهنگی - هنری به کسب افتخارات قابل توجهی نائل آمده اند .
شهاب نامی پرآوازه و آشناست که پذیرای قدوم تمامی مسئولان گرامی و بستر مناسبت های گوناگون در سطح شهرستان می باشد . اقدامات و خدمات آموزشگاه شهاب هنوز ادامه دارد و با توجه به نیازهای آموزشی روزجامعه ، خدمات خویش را به روز می نماید .در یک کلام شهاب رقابت نمی کند ، رقابت می آفریند .

تمامی حقوق این سایت متعلق به دبستان غیردولتی هوشمند شهاب می باشد
www.Shahabschool.ir | Shahab Smart School
Copyright 2018 All Right Reserved